Oferta
Hotel Fedra - Grecja - Kefalonia Cena od 990 zł | Memento Kassiopi Resort - Grecja - Korfu Cena od 1900 zł

Wynajmij domek nad jeziorem i odkryj urok Mazur razem z Sun & Snow

Cisza, spokój, delikatny szum wody jeziora i grillowanie na zalesionych terenach – taka majówka to Twój sposób na pełen relaks po miesiącach wytężonej pracy. Wystarczy, że zbierzesz grupę znajomych i wyruszysz w drogę. Wcześniej jednak przejrzyj ofertę apartamentów do wynajęcia na Mazurach.

Widok na jezioro

Zrobisz to np. na platformie Sun & Snownajwiększego w Polsce operatora zarządzającego wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach. Na ich stronie są zarówno oferty stworzone na wyjazdy prywatne (rodzinne czy w gronie znajomych) lub służbowe. Dodatkowo – jeśli zarezerwujesz wybraną lokalizację online, to korzystasz z 3% rabatu!

Nocleg na Mazurach – odpocznij na łonie natury

26 tys. ha powierzchni całych Mazur zajmują jeziora – małe, średnie, duże, wszystkie. Do tego otoczenie lasów, 11 rezerwatów przyrody i 8 parków krajobrazowych. To naprawdę ciekawe miejsce na urlop. Zwłaszcza że króluje tam świeże powietrze i dominują aktywności fizyczne różnego typu.

Mazurskie jeziora

Jeśli do Mazur podchodzisz stricte turystycznie, to koniecznie odwiedź:

  • Olsztyn,

  • Malbork,

  • Giżycko,

  • Mikołajki,

  • Mrągowo.

Jeśli jednak zależy Ci na cichym i spokojnym wyjeździe w gronie najbliższych – wybierz apartamenty do wynajęcia w Pasymiu.

Nocleg w apartamentach i domkach w Pasymiu – rodzinna strona Mazur

Pokój do wynajęcia w Pasymiu, dlaczego warto się zdecydować właśnie na tę lokalizację? Zachwyca tu przede wszystkim malowniczy krajobraz na półwyspie jezior Kalwa. Do tego w sąsiedztwie znajduje się kilka bardzo ciekawych neogotyckich zabytków oraz mury obronne zamku krzyżackiego. Dla chcących czas spędzić bezpośrednio nad wodą natomiast – wędkowanie, kajaki oraz łodzie. W Pasymiu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Więcej na temat apartamentów w mazurskim Pasymiu znajdziesz tutaj.

Widok Mazury

Autor: michal

%d bloggers like this: