San Pietro

San PietroSan Pietro
Region: Sycylia
Kraj: Włochy
Zobacz na tui.pl: San Pietro

Położenie

W centrum Letojanni, oddzielony wąską uliczką od promenady i piaszczysto-żwirowej plaży. W okolicy restauracje, bary i miejsca rozrywki. W miasteczku stacja kolei i przystanek autobusowy – dogodne połączenia do Taorminy i Katanii. Długość transferu: ok. 90 min.

Hotel

5-piętrowy budynek, leży w pierwszej linii od morza i oferuje swoim Gościom recepcję, sejf do wynajęcia, salę telewizyjną i dwie windy. W hotelu znajduje się restauracja główna, w której podawane są śniadania i kolacje. Naprzeciw hotelu, na plaży, znajduje się restauracja a la carte. Hotel posiada prywatną plażę (serwis plażowy od 15.05. do 19.10., 4 € za leżak/osoba, 6 € w wysokim sezonie 10.08-24.08). Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Liczba pokoi: 94. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje 2-osobowe, wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC, klimatyzację (czynna od 15.06. do 15.09., sterowana centralnie i działająca w godzinach porannych, obiadowych i w nocy), telewizję satelitarną, sejf do wynajęcia i telefon (DZX1). Możliwość rezerwacji pokoi z balkonem (DZX2). Pokoje dla osób podróżujących w pojedynkę (EZX1) mają takie samo wyposażenie jak pokoje DZX1.

Wyżywienie

Dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, w porze kolacji bufet sałatkowy oraz wybór przystawek, dań głównych i deserów z menu.

Państwa korzyści

rabat za wczesną rezerwację

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this: