Oferta
Hotel Fedra - Grecja - Kefalonia Cena od 990 zł | Memento Kassiopi Resort - Grecja - Korfu Cena od 1900 zł

Sale konferencyjne w Warszawie

Sale konferencyjne w Warszawie – największe, najbardziej kameralne, najciekawsze + atrakcje w okolicy

Warszawa staje się biznesowym liderem w środkowo-wschodniej części Europy. Dlatego też cieszy się ogromnym i wciąż rosnącym zainteresowaniem podczas organizowania konferencji. Goszcząc uczestników takich spotkań bardzo często spoza granic naszego kraju, obowiązkowo należy zadbać o najwyższe standardy. Wobec tego obiekty specjalizujące się w organizacji konferencji charakteryzują się profesjonalizmem, co pozwala zagwarantować sukces każdego przedsięwzięcia.
Rangi wydarzeniu nadaje fakt jego realizacji w stolicy kraju. Jest to jednocześnie niezwykłe ułatwienie dla organizatorów. Mnogość obiektów, w których można zorganizować profesjonalną konferencję, jest niespotykana w żadnym innym regionie. Wzajemnie prześcigają się one w ofercie, przygotowaniu i udogodnieniach, z jednoczesnym zachowaniem rozsądnych stawek. Jest to centralny ośrodek przedsiębiorczości, nauki, kultury, prestiżowych placówek specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach. Zdecydowanie ułatwia nam to dotarcie i nawiązanie współpracy z potencjalnymi prelegentami czy podwykonawcami. Personel zatrudniony w ośrodkach konferencyjnych jest profesjonalnie przeszkolony w zakresie zasad zachowania się w otoczeniu reprezentantów odmiennych kultur. Bezbłędnie wykonują powierzone im zadania, dając realizatorom i uczestnikom gwarancję satysfakcji.

wyposażenie sali konferencyjnej
Istotne może okazać się również połączenie naszego wydarzenia z innym. W Warszawie odbywają się eventy, koncerty, wykłady na skalę międzynarodową.
Po spełnieniu obowiązków służbowych, koniecznie należy skorzystać z atrakcyjnej oferty turystycznej, którą stolica gwarantuje bardzo bogatą.
Wybierając miejsce na organizację konferencji w Warszawie, wyróżniającym obiektem jest Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska. Oferuje niemal nieograniczone możliwości dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń: targów, eventów, pokazów mody, bankietów, gali, zjazdów, kongresów, koncertów, zawodów sportowych, więc już tym bardziej konferencji. Łączna powierzchnia kompleksu to 15 200 metrów kwadratowych, z czego aż 11 200 m2 znajduje się pod dachem, więc nie musimy się martwić, że zabraknie miejsca dla zaproszonych osób. Z ogromnych możliwości technicznych i fachowej obsługi korzystają biznesmeni nie tylko z naszego kraju, ufając, że kompetentny zespół w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem jest gwarantem udanej organizacji każdego wydarzenia.
Podobnym obiektem, zapewniającym współpracę na takim samym poziomie jest EXPO XXI Warszawa. Kompleks rozlokowany jest na powierzchni 20 000 m2, w tym 15 000 m2 hal i sal konferencyjnych.
Jeśli jednak nie potrzebujemy tak ogromnego zaplecza i jednocześnie planujemy zapewnić nocleg i dodatkowe atrakcje uczestnikom, istnieje szereg obiektów idealnie nadających się do zorganizowania takiej konferencji.

spotkanie szkoleniowe
Jednym z nich jest hotel Lord, który robi, tak ważne w biznesie, doskonałe pierwsze wrażenie. Po przekroczeniu progu jest jednak jeszcze lepiej. Charakteryzuje się elegancją i przepychem wnętrz, luksusowym wyposażeniem, dbałością o każdy szczegół oraz przyjazną, serdeczną atmosferą. Zlokalizowany jest zaledwie 5 minut jazdy od Lotniska im. Chopina i 7 minut od centrum Warszawy. W pobliżu znajduje się również największy warszawski kompleks biznesowy na Służewcu Przemysłowym oraz dla miłośników zakupów popularne centra handlowe. Do dyspozycji gości jest 160 komfortowych miejsc noclegowych oraz 10 sal konferencyjnych, z których największa pomieści 300 osób, a także w chwilach relaksu Klub Lordów, strefa Fit & Spa.
Gdy uczestnicy stanowią w większości gości z różnych krajów i zależy nam na maksymalnej bliskości lotniska, nie może być innego wyboru niż Airport Hotel Okęcie. Przygotowano w nim pokoje typu business oraz designerskie apartamenty, zapewniające nocleg 520 osobom. W Centrum konferencyjno-eventowym znajduje się aż 16 sal o łącznej powierzchni 1 500 m2, z których w największej zasiądzie nawet 800 uczestników. Do dyspozycji jest także centrum fitness oraz centrum wellness.
Jeśli konferencje zamierzamy zorganizować w pełnym atrakcji centrum Warszawy, warto wziąć pod uwagę EuroCentrum Konferencyjne. Zlokalizowane jest zaledwie 5 minut od serca miasta i w niedużej odległości od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia. Odnajdziemy w nim designerskie połączenie czterech żywiołów – cztery sale: Słońce, Ziemia, Woda i Wiatr. Każda z nich posiada inny rozmiar dzięki czemu są w stanie przyjąć od 8 do 120 uczestników. W przypadku zapewnienia noclegu, musimy się jednak rozejrzeć za innym miejscem.
Zapewniającym zarówno sale konferencyjne, jak i nocleg i jednocześnie chętnie polecanym obiektem jest Hotel Boss. Nie znajduje się w centrum, jednak dobrze skomunikowana lokalizacja sprawia, że można do niego dojechać w ok. 20 minut. Zdecydowaną zaletą jest natomiast 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 400 osób. Równie komfortowe są pokoje, w których można ulokować 400 gości. Stary Młyn, Karczma Góralska oraz Chata Grillowa umożliwiają posiłek w niezwykle klimatycznym miejscu, a do tego stanowią atrakcję samą w sobie. Do dyspozycji jest także stylizowany na lata 20. Klub Retro oraz rozległy trzyhektarowy teren zielony.
Jeżeli zależy nam na nietuzinkowej elegancji oraz prestiżu, idealnym wyborem będzie Pałac Prymasowski. W zależności od zlecenia, które nas interesuje, obiekt oferuje kompleksową bądź częściową obsługę konferencji, obejmującą przygotowanie scenariusza, oprawę wydarzenia, catering, obsługę artystyczną i techniczną. Umieszczonych w nim jest 8 sal z niezwykle bogatym wystrojem, z których największa mieści 180 osób. Nie dysponuje jednak pokojami hotelowymi. Nie powinno być problemu z ich zagwarantowaniem na warszawskiej Starówce, gdzie obiekt jest zlokalizowany.
Nowoczesna wnętrza biznesowe na pewno znajdziemy w centrum konferencyjnym Nimbus. Kompleks sal o łącznej powierzchni 445 m2 zlokalizowany jest w pobliżu ścisłego centrum Warszawy. Siedem profesjonalnie wyposażonych sal wyposażonych jest w system ścian przesuwanych, dzięki któremu powierzchnia pomieszczenia jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Maksymalnie pomieszczą 210 uczestników spotkania.
Planując zorganizowanie wielu wydarzeń jednocześnie, warto zainteresować się ofertą centrum konferencyjnego Golden Floor. Sale umieszczone są w budynku klasy w centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja zapewnia sprawny dojazd z najważniejszych punktów komunikacyjnych stolicy oraz jej atrakcji. Do dyspozycji jest aż 38 wyposażonych sal, z których największa pomieści 150 osób.

meeting
Na zakończenie nie można nie wspomnieć o perełce na mapie Polski. Stadion PGE Narodowy w Warszawie jest nie tylko areną sportową, ale jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Europie. Dysponuje 19 salami, do których wlicza się zadaszona płyta główna, na której trybunach zasiądzie 58 000 osób. Spośród pozostałych największa pomieści 2 600 uczestników konferencji.
Planując konferencję w Warszawie koniecznie zadbajmy także o dodatkowe atrakcje. Stadion Narodowy niezaprzeczalnie jest jedną z nich. Warte zobaczenia są także Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Multimedialny Park Fontann, Cmentarz Powązkowski, Ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz inne miejsca konferencyjne na: http://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/warszawa.html

Autor: Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Wpisy autora | Strona internetowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: