Grecos pisze bloga! Nowy blog o Grecji

Blog GrecosGrecja to wakacyjny kierunek, który w z sezonie 2016 skradł serca Polaków jak żaden inny. Tysiące Polaków ruszyły na poszukiwanie słońca w zachwycających zakątkach Hellady. Branża turystyczna przewiduje, że wakacje 2017 będą jeszcze bardziej korzystne dla tego pełnego słońca kraju. Jednym z motywatorów do wyjazdu do Grecji z pewnością będzie nowopowstały blog touroperatora, który o Grecji z pewnością wie najwięcej – Grecosa.

Pod nazwą „Grecja na żywo” kryje się blog, jakiego jeszcze nie było – w całości poświęcony Grecji i pisany przez wielu specjalistów, którzy współpracują z Grecosem. Profesjonalni redaktorzy, rodowici Grecy, a także pasjonaci, którzy pokochali Grecję od pierwszego wejrzenia opisują niesamowite zakątki Grecji, jej zwyczaje, kuchnię. Touroperator na swoim fan page’u na Facebooku zachęca również klientów do dzielenia się swoimi historiami, które mają szansę trafić na bloga. Ideą tego nowego miejsca w Sieci jest przekazanie Polakom informacji o Grecji z pierwszej ręki, niejednokrotnie dosłownie na żywo – stąd nazwa „Grecja na żywo”. W końcu na greckich wyspach i kontynencie nie brakuje osób współpracujących z Grecosem, które mogą zasilić bloga zdjęciami czy filmami.

Blog zdecydowanie wyróżnia się nowoczesnym designem i pięknymi zdjęciami. Jednak to tylko to, co przykuwa uwagę na początku. Za oprawą graficzną stoją bowiem inspirujące i rzetelne treści opisujące piękną, słoneczną Grecję. Sprawdź koniecznie na https://blog.grecos.pl/.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

One Response to Grecos pisze bloga! Nowy blog o Grecji

  1. […] że wakacje 2017 będą jeszcze bardziej korzystne dla tego pełnego słońca kraju.… Link: Grecos pisze bloga! Nowy blog o Grecji Źródło: […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: