Noclegi w Warszawie – przywitaj wiosnę w stolicy

Apartamenty miejskie – przywitaj wiosnę w Warszawie

Ładna pogoda za oknem zachęca do częstszych spacerów oraz rodzinnych wyjazdów. W pierwsze wiosenne dni odkryj najpiękniejsze miasta w Polsce. Zobacz, co ciekawego można robić w stolicy. Zarezerwuj apartament w Warszawie i rozpocznij swoją wiosenną podróż.

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Urlop spędzony w mieście nie musi być nudny! Dni spędzone w Warszawie mogą być pełne atrakcji i niesamowitych przeżyć. Zobacz, które miejsca, warto odwiedzić oraz, gdzie znaleźć najlepsze apartamenty miejskie.

Wiosenny spacer Traktem Królewskim

Zwiedzanie Warszawy warto rozpocząć od spaceru wzdłuż najpiękniejszej drogi w Warszawie, nazywanej Traktem Królewskim. Jest to główna arteria miasta, łącząca dwie dawne rezydencje królewskie – Zamek Królewski oraz Pałac w Wilanowie.

Swoją przygodę w Warszawie rozpocznij od wizyty na Starym Mieście, przy kolumnie Zygmunta. Kierując się w stronę Krakowskiego Przedmieścia, po lewej stronie będziesz mógł podziwiać Zamek Królewski, który powstał w XVI i XVII wieku za czasów Zygmunta III Wazy.

Stare Miasto łączy się bezpośrednio z Krakowskim Przedmieściem, na którym znajdują się dwie największe uczelnie wyższe – Uniwersytet Warszawski z głównym kampusem i wydziałami humianistyczno-społecznymi oraz Akademia Sztuk Pieknych, kształcąca przyszłych architektów i projektantów.

Tuż za Nowym Światem, placem Trzech Krzyży z kościołem św. Aleksandra, zaczynają się Aleje Ujazdowskie. Po ich prawej stronie zobaczysz większość ambasad, natomiast po lewej – przepiękny park Ujazdowski, pałac prezydencki oraz Łazienki Królewskie – miejsce idealne na relaks oraz długie spacery wśród drzew.

Ostatnim miejscem, będącym częścią Traktu Królewskiego, jest Wilanów Królewski, z pięknym pałacem w stylu barokowym. W miejscu tym, które kiedyś było siedzibą króla Jana III Sobieskiego, jest obecnie muzeum. Za główną bramą znajdują się natomiast piękny ogród różany, który już wiosną pokazuje swoje piękno.

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Warszawa (nie)znana

Choć najbardziej popularne obiekty w Warszawie, znajdują się właśnie wokół Starego Miasta oraz Traktu Królewskiego, warto poznać także inne miejsce, które są równie ciekawe, aczkolwiek przyciągają znacznie mniej turystów.

Poza słynnymi Łazienkami Królewskimi, odwiedź rozległy park Skaryszewski, znajdujący się drugiej stronie Wisły, pomiędzy Saską Kępą a Starą Pragą. W miejscu tym możesz odpocząć przy rozległym jeziorze Kamionkowskim lub usiąść w jednej z uroczych kawiarni.

Naturalny, pełni zieleni krajobraz spotkasz także w okolicach mostu Siekierkowskiego. Fort Augustówka to doskonałe miejsce do spacerów, jazdy na rowerze czy biegania. Fort ten łączy się również z Wałem Zawadowskim, prowadzącym na Wilanów oraz aż do Góry Kalwarii.

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Apartamenty miejskie w Warszawie

Jeśli chcesz spędzić pierwsze wiosenne dni w Warszawie, znajdź apartamenty miejskie, w których będziesz mógł odpocząć po długich spacerach. Na stronie Sun & Snow dostępne są dwa rodzaje apartamentów w Warszawie:

  • apartamenty Stare Miasto – zlokalizowane przy Alei Solidarności 71, z których w zaledwie kilka minut można dostać się na Trakt Królewski lub do centrum. W pobliżu tych apartamentów znajduje się także stacja metra Ratusz Arsenał.

  • apartamenty Szczęśliwice – znajdujące się przy ulicy Zadumana 1A. Miejsce to znajduje się na warszawskiej Ochocie tuż przy parku Szczęśliwickim.

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Wszystkie apartamenty miejskie w Warszawie są bardzo eleganckie oraz dostosowane do potrzeb wszystkich gości. W apartamentach tych mogą przebywać aż 4 osoby. Są to więc doskonałe miejsca na wyjazdy z rodziną czy przyjaciółmi.

Zastanawiasz się, gdzie jeszcze warto wybrać się na wiosenną wycieczkę? Wejdź na stronę Sun & Snow i odkryj najciekawsze miejsca w Polsce.

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Sun & Snow, apartamenty miejskie, Warszawa

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: