Kos Aktis Art Hotel

Kos Aktis Art HotelKos Aktis Art Hotel
Region: Kos
Kraj: Grecja
Zobacz na tui.pl: Kos Aktis Art Hotel

Położenie

Centralnie w mieście Kos, bezpośrednio przy morzu oraz przy niewielkiej żwirowej (miejscami drobne kamyki) plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu stare miasto, sklepy, bary, restauracje.

Długość transferu: ok. 45 min.

Hotel

Nowoczesny i wygodny hotel o ciekawym design. Do dyspozycji gości: lobby z recepcją (winda). Usługi pralnicze (za opłatą). Kącik internetowy (za opłatą) oraz WiFi (lobby + pokoje, bez opłaty). Restauracja główna z barem. Możliwość korzystania z drewnianego tarasu z zejściem do morza. Łóżka do opalania oraz parasole przeciwsłoneczne na terenie hotelu i na plaży bez opłaty. Ręczniki kąpielowe bez opłaty.

Karty kredytowe:  Visa, Mastercard, American Express

Liczba pokoi: 26 pokoi.

Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Nowoczesne, niezwykle elegancko i komfortowo wyposażone, 2-osob. (DZM1, ok. 21m2). Wszystkie z łazienką/WC (suszarka), telefonem, TV sat, klimatyzacją (indywidualnie sterowana), minibarem (za opłatą), sejfem (bez opłaty), balkonem. Czajnik elektryczny (kawa/herbata). Dostęp do WiFi we wszystkich pokojach (bez opłaty). Widok na morze.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie bufetów w restauracji głównej.

Sport i Wellness

Bez opłaty: mała sala fitness. Za opłatą: Duża sala fitness oraz centrum SPA w siostrzanym hotelu Kos Hotel w odległości ok. 400 m. Masaże, oferta zabiegów kosmetycznych i zabiegów odnowy biologicznej, sauna.

Uwaga

Goście mogą korzystać z basenu, sali fitness oraz centrum SPA w siostrzanym hotelu Kos Hotel w odległości ok. 400 metrów.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this: