Hotel Zornitsa

Hotel ZornitsaHotel Zornitsa
Region: Riwiera Bułgarska
Kraj: Bułgaria
Zobacz na tui.pl: Hotel Zornitsa

Położenie

Oddalony 30 km od lotniska, położony w centrum miejscowości Słoneczny Brzeg. Doskonała lokalizacja tuż obok plaży (ok. 50 metrów). Hotel idealny dla osób młodych, które lubią, gdy dookoła dużo się dzieje. Długość transferu: ok. 45 min.

Hotel

Do dyspozycji Gości: restauracja, 2 baseny, bar. Internet Wi-Fi w całym hotelu za opłatą (ok. 25 lewa za tydzień). Parasole i leżaki przy basenie w cenie, na plaży za opłatą. Od czasu do czasu wieczorne programy rozrywkowe. Karty kredytowe: akceptowane są powszechnie używane karty kredytowe. Liczba pokoi: 84. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe (DZX1) klimatyzacja, prysznic, balkon, WC, TV, mini bar (na zapytanie, za opłatą). Pokoje są codziennie sprzątane. W ofercie dostępne również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

Dostępne formy wyżywienia: bez wyżywienia, śniadania, 2 posiłki, All Inclusive. All Inclusive: wszystkie posiłki w formie bufetu. Jedna restauracja główna. Śniadanie (8.00-12.00), snack bar (15.00-16.00), kolacja (18.00-20.00), napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 11.00-23.00.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw.

Sport i Wellness

W ofercie firm zewnętrznych: sporty wodne.

Autor: Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Wpisy autora | Strona internetowa

%d bloggers like this: