Oferta
Hotel Fedra - Grecja - Kefalonia Cena od 990 zł | Memento Kassiopi Resort - Grecja - Korfu Cena od 1900 zł

Hotel Sol Parque San Antonio

Hotel Sol Parque San AntonioHotel Sol Parque San Antonio
Region: Teneryfa
Kraj: Wyspy Kanaryjskie
Zobacz na tui.pl: Hotel Sol Parque San Antonio

Hotel Sol Parque San Antonio Sol Parque San Antonio – położenie hotelu

– powyżej Puerto de la Cruz, w spokojnym miejscu, na obrzeżach parku Taoro

– 2 km do plaży, centrum (z licznymi sklepami, barami i restauracjami) oraz basenów morskich Lago Martianez

– długość przejazdu z lotniska: około 70 min

Hotel Sol Parque San Antonio

Cieszący się dużą popularnością hotel Sol Parque San Antonio położony jest w niezwykle spokojnej okolicy, na obrzeżach parku Taoro. Otoczenie ośrodka składa się z obszernego, bujnego i zadbanego ogrodu, basenu ze słodką wodą i zintegrowanym brodzikiem dla dzieci oraz tarasu z leżakami, matami, parasolami i wylegującymi się na słońcu urlopowiczami. Hotel Sol Parque San Antonio znajduje się około 2 km do centrum, w którym znajdziemy liczne sklepy, bary i restauracje (do centrum miejscowości kilka razy dziennie kursuje bezpłatny autobus). Rozrywki dostarczą wieczorne występy oraz ciekawy program animacyjny. 

Goście hotelowi mogą korzystać z:
  – lobby  – recepcja  – ogród  – basen ze słodką wodą i zintegrowanym brodzikiem  – sala rekreacyjna  – restauracja z tarasem  – bary (bar przy basenie bar z przekąskami).
Wyposażenie Hotel Sol Parque San Antonio:
  – Sieć bezprzewodowa (w lobby, płatne)  – terminale internetowe (płatne)  – leżaki, maty i parasole przeciwsłoneczne (basen, w cenie)  – ręczniki (za kaucją).
Udogodnienia:
  – pralnia (na monety). Atrakcje:  – program animacyjny  – muzyka na żywo  – występy.
Płatności kartą:
MasterCard, Visa.
Liczba pokoi:
252.
Kategoria (lokalna):
4 gwiazdki. 
Dodatkowe informacje: 
– w sezonie zima 2014/2015 rezydent w części północnej Teneryfy (Puerto de la Cruz) dostępny telefonicznie.

Pokoje Hotel Sol Parque San Antonio

Hotel Sol Parque San Antonio Sol Parque San Antonio ma łącznie do dyspozycji 252  jasne i przyjemne pokoje ze standardowym wyposażeniem, m.in. klimatyzacja, telewizor, telefon i niewielka lodówka. Ta skromność i prostota zapewnia spokojne i relaksujące wakacje dalekie od pobytu w zatłoczonych i tętniących życiem miastach. Istnieje możliwość zarezerwowania pokojów ekonomicznych.

Pokój 2-osobowy (DZX1) : – klimatyzacja  – balkon lub taras  – łazienka  – łazienka  – suszarka do włosów  – telewizor sat.  – telefon  – niewielka lodówka (na zapytanie, w cenie)  – sejf (płatny) 

Pokój dla dorosłego z dzieckiem (DSX1): – klimatyzacja  – łazienka  – łazienka  – suszarka do włosów  – telewizor sat.  – telefon  – niewielka lodówka (na zapytanie, w cenie)  – sejf (płatny)

Wyżywienie

2 posiłki:  – śniadania i kolacje w formie urozmaiconych bufetów z daniami na ciepło i zimno  – dwa razy na tydzień wieczór tematyczny. 

Sport i Wellness

W cenie:  – gimnastyka  – tenis stołowy  – boccia

Dla dzieci

– wydzielony brodzik  – w sezonie głównym kilka razy w tygodniu w określonych godzinach miniklub dla dzieci w wieku 5-12 lat

Autor: Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Wpisy autora | Strona internetowa

%d bloggers like this: