Hotel Odisej

Hotel OdisejHotel Odisej
Region: Dalmacja
Kraj: Chorwacja
Zobacz na tui.pl: Hotel Odisej

Położenie

W miejscowości Pomena. Hotel znajduje się na terenie Parku Narodowego na wyspie Mljet, nad samym morzem, obok małego portu. Na wyspę kursuje prom z półwyspu Peljasac z miejscowości Prapratno. Do skalistej plaży z podestami do kąpieli 50 m. Plaża dla naturystów na sąsiedniej wyspie (dojazd łódką). Główna atrakcja wyspy, dwa słone jeziora otoczone lasem sosnowym, oddalone są o ok. 10 minut marszu. Do klasztoru benedyktynów z XII w., na małej wyspie St. Maria, kursują łodzie.

Hotel

Składa się z budynku głównego (5 pięter, 2 windy) i budynku bocznego (4 piętra). Przyjazna atmosfera i smaczna kuchnia. Recepcja z kącikiem internetowym (odpłatnie) i bezpłatnym internetem WIFI (zasięg tylko przy recepcji). Restauracja główna, tawerna z tradycyjną kuchnią dalmatyńską, pizzeria i bar. Na plaży taras do opalania i brodzik dla dzieci. Leżaki odpłatnie. Parking obok hotelu w cenie. Hotel akceptuje zwierzęta do 20 kg, za opłatą 8 € dziennie (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie!). Do zapłacenia na miejscu taksa klimatyczna (ok. 1 €/osoba/dzień; dzieci do 11 lat gratis). Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners, Amexco. Liczba pokoi: 155.
Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

Wygodnie urządzone, z łazienką (wanna lub prysznic, WC, suszarka), klimatyzacją, telefonem, TV sat., minibarem. Łóżeczko niemowlęce za dopłatą (ok. 4 € za noc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie). Pokoje 2-osobowe DZX1: ok. 15 m2, typ „classic”. DZX2: ok. 15 m2, typ „classic” z balkonem. DZM1: typ „superior”, ok. 15 m2, z widokiem na morze. DZM2: ok. 15 m2, typ „deluxe”, z balkonem i widokiem na morze. DZM3: typ „deluxe”, ok. 25 m2, z balkonem i widokiem na morze. Pokoje rodzinne FZX1: ok. 30 m2, składają się z dwóch sąsiadujących ze sobą pokoi dwuosobowych, połączonych drzwiami, FZM1 typ „deluxe”, z widokiem na morze. Pokoje w supercenie DZZ1 ok. 15 m2.

Wyżywienie

2 lub 3 posiłki: śniadania i kolacje w formie bufetu. Przy rezerwacji pełnego wyżywienia bufet także w południe.

Dla dzieci

Miniklub codziennie z wyjątkiem sobót dla dzieci 4-14 lat (jęz. chorwacki, niemiecki). Minidyskoteka na hotelowym tarasie o 21.00 (codziennie z wyjątkiem soboty). Łóżeczko dziecięce za opłatą ok. 4 €/noc.

Państwa korzyści

* bilet wstępu do parku narodowego w cenie pobytu

* rabat za wcześniejszą rezerwację

* zniżka dla seniorów

 

Autor: Turista

Podróżnik, wyszukujący najlepsze oferty wczasów, wakacji w internecie od największych touroperatorów, biur podróży - najlepsze last minute, w najniższych cenach.

Wpisy autora | Strona internetowa

%d bloggers like this: