Hotel Club Arenella Resort

Hotel Club Arenella ResortHotel Club Arenella Resort
Region: Sycylia
Kraj: Włochy
Zobacz na tui.pl: Hotel Club Arenella Resort

Położenie

Rozległy ośrodek znajdujący się na terenie rezerwatu przyrody o powierzchni ok. 72 ha. W zależności od usytuowania pokoju do plaży hotelowej 300-800 m. Na terenie ośrodka kursuje regularnie kolejka elektryczna (od maja do września w godz. 9.00-13.00 i 15.00-19.00). Do centrum miejscowości ok. 15 km. Długość transferu: ok. 90 min.

Hotel

Wybudowany w 2004 roku, składa się z 2 budynków głównych i wielu 1-piętrowych willi. Do dyspozycji Gości recepcja, bar, restauracja z tarasem, kiosk, internet (za opłatą), bankomat, parking. Na terenie ogrodu 2 baseny, brodzik (woda słodka) i bar przy basenie. Na plaży i wzdłuż skalistego wybrzeża kilka drewnianych pomostów z leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi (wliczone w cenę). Ręczniki kąpielowe za kaucją (20 €). Każdorazowa wymiana 2 €. Dzienne i wieczorne programy animacyjne, wieczorami przedstawienia, kabarety, musicale. Hotel akceptuje zwierzęta (na zapytanie, za opłatą ok. 35 €). Karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners. Liczba pokoi: 460. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Wybudowany w 2004 roku, składa się z 2 budynków głównych i wielu 1-piętrowych willi. Do dyspozycji Gości recepcja, bar, restauracja z tarasem, kiosk, internet (za opłatą), bankomat, parking. Na terenie ogrodu 2 baseny, brodzik (woda słodka) i bar przy basenie. Na plaży i wzdłuż skalistego wybrzeża kilka drewnianych pomostów z leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi (wliczone w cenę). Ręczniki kąpielowe za kaucją (20 €). Każdorazowa wymiana 2 €. Dzienne i wieczorne programy animacyjne, wieczorami przedstawienia, kabarety, musicale. Hotel akceptuje zwierzęta (na zapytanie, za opłatą ok. 35 €).Visa, MasterCard, American Express, Diners.460.4 gwiazdki.

Pokoje

Nowoczesne (DZX1), z łazienką/prysznicem i WC, suszarką, telefonem, TV sat., małą lodówką, klimatyzacją (indywidualna regulacja) i umeblowanym balkonem lub tarasem. Przy rezerwacji pobytu dla 4 osób zakwaterowanie w 2 pokojach z otwartym przejściem (ze wspólną łazienką z 2 umywalkami). Pokoje DZX2 typ Superior Life mają identyczne wyposażenie. Dysponują jednak płaskim TV. Wstęp wolny do centrum wellness i specjalne zniżki na zabiegi odnowy biologicznej. Goście korzystają również z wydzielonej części w restauracji. Przy kolacji wybór z menu i serwis kelnerski lub bufet. W ofercie znajdują się również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie (rano i wieczorem bufety, wieczorami do posiłków lokalne wino i woda wliczone w cenę). All Inclusive: 3 posiłki w formie bufetu, raz w tygodniu bufet sycylijski. Piwo, wino, woda mineralna i napoje bezalkoholowe do wszystkich posiłków oraz w barach w godz. 10.00-24.00. W barach również lokalne napoje alkoholowe, soki, kawa i herbata. Za opłatą: wszystkie napoje w butelkach (również woda mineralna), koktajle, lody. Bar na plaży za opłatą.

3 posiłki w formie bufetu, raz w tygodniu bufet sycylijski. Piwo, wino, woda mineralna i napoje bezalkoholowe do wszystkich posiłków oraz w barach w godz. 10.00-24.00. W barach również lokalne napoje alkoholowe, soki, kawa i herbata.wszystkie napoje w butelkach (również woda mineralna), koktajle, lody. Bar na plaży za opłatą.

Dla dzieci

Miniklub dla dzieci w wieku 3-18 lat prowadzony w języku angielskim. Plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla niemowląt. Za opłatą: klub dla niemowląt (do 2 lat), podgrzewacz do butelek, mikser, lodówka, kuchenka mikrofalowa, sala do spania. W godz. 11.30-14.30 i 18.30-21.30 dodatkowo posiłki dla dzieci (na życzenie, płatne na miejscu ok. 60 €/tydz. Program animacyjny dla dzieci odbywa się od czerwca do sierpnia.

Sport i Wellness

W cenie: karta klubowa w terminie 25.05. – 28.09. obejmuje serwis plażowy, animacje, sporty: siatkówka plażowa, łucznictwo, aerobik, boccia, minifutbol, mała sala fitness oraz kajaki i windsurfing. Za opłatą: wypożyczalnia rowerów (ok. 10 € za dzień) i nurkowanie oraz prywatne lekcje. Za opłatą: nowoczesne i pięknie urządzone centrum wellness z basenem, strefą wypoczynkową, sauną, łaźnią parową, jacuzzi, masażami i zabiegami kosmetycznymi. Karta wellness w cenie ok. 70 €/osoba/tydzień zawiera wstęp do strefy wellness, zniżkę na masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Uwaga

Taksa klimatyczna ok. 2 €/dzień/ osoba powyżej 12 lat.

Sport i wellness

karta klubowa w terminie 25.05. – 28.09. obejmuje serwis plażowy, animacje, sporty: siatkówka plażowa, łucznictwo, aerobik, boccia, minifutbol, mała sala fitness oraz kajaki i windsurfing.wypożyczalnia rowerów (ok. 10 € za dzień) i nurkowanie oraz prywatne lekcje.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this: