Hotel Aldemar Olympian Village

Hotel Aldemar Olympian VillageHotel Aldemar Olympian Village
Region: Peloponez
Kraj: Grecja
Zobacz na tui.pl: Hotel Aldemar Olympian Village

Położenie

bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży. Do małej wioski Mirtia ze sklepami i tawernami ok. 3 km, do Pyrgos ok. 13 km, do Olimpii ok. 35 km. Autobus 4 razy dziennie (przystanek w odległości ok. 10 m od bramy wjazdowej do hotelu).

Długość transferu: 90 min.

Hotel

Komfortowy ośrodek z budynkiem głównym (windy) i szeregowymi bungalowami. Eleganckie lobby, recepcja, kącik internetowy, sala TV, bar. Restauracja z bufetem i 4 restauracje tematyczne (zależnie od ilości Gości w hotelu), kilka sklepów, butik, minimarket, fryzjer, jubiler. 2 baseny z wodą słodką i bar przy basenie. Oddzielny basen z 93-metrową zjeżdżalnią. Na plaży i przy basenach leżaki i parasole przeciwsłoneczne w cenie, ręczniki kąpielowe za kaucją. Usługi pralnicze za opłatą, a w ciągu dnia i wieczorami międzynarodowy program animacyjny.

Karty kredytowe: wszystkie powszechnie używane.

Liczba pokoi: 356.

Kategoria lokalna: A.

Pokoje

z łazienką/WC, suszarką, klimatyzacją (od poł. czerwca do poł. września, ok. 18 godz. na dobę), TV sat., telefonem, sejfem i lodówką. Pokoje w budynku głównym z balkonem lub tarasem, od strony ogrodu (DZX1) lub z widokiem na morze (DZM1). Pokoje w bungalowach szeregowych z tarasem od strony ogrodu (BUX1) lub z widokiem na morze (BUM1). Pokoje ze wspólnym basenem (DZX2) dla 6-8 pokoi. Apartamenty (APX1) w bungalowach (pojedyncze domy lub po 2 apartamenty) w ogrodzie, ok. 100 m od budynku głównego, mają pokój dzienno-sypialny i oddzielną sypialnię, aneks kuchenny, taras. Apartamenty (APX2) mają wspólny basen na 4-6 apartamentów, pozostałe wyposażenie jak APX1. Suity junior (JSX1) w budynku głównym składają się z pokoju dzienno-sypialnego i oddzielnej sypialni, balkon. Możliwość rezerwacji pokoi oszczędnościowych (DZZ1).

Wyżywienie

All Inclusive: 3 posiłki dziennie w formie bufetów, przekąski (11.00-17.00), kawa, herbata i ciasta (16.00-17.00), lody (10.00-17.00). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (10.00-24.00). 2 kolacje / tydz. w restauracjach tematycznych (konieczna rezerwacja, czynne zależnie od sezonu) w ramach oferty All Inclusive. 2 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie bufetów, wieczory tematyczne. Kwota wykupionego wyżywienia jest odliczana od rachunku w restauracjach tematycznych. Restauracje tematyczne za opłatą.

Dla dzieci

miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat minidyskoteki (20.00-20.30), wyżywienie (10.30-12.30 i 15.30-17.30): wypieki, kanapki, woda i soki. Brodzik, plac zabaw, bufety, wysokie krzesełka. Łóżeczka dla niemowląt bez opłaty.

Sport i Wellness

w cenie: 3 korty tenisowe, możliwość wypożyczenia rakiet i piłek. Sala fitness. Dodatkowo dla Gości All Inclusive: gimnastyka, aerobik w wodzie, koszykówka. Za opłatą: oświetlenie kortów.

za opłatą: centrum thalasso z masażami, jogą, tai-chi, jacuzzi, łaźnią parową i sauną.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this: