Biuro podróży Grecos rusza z ofertą na lato 2017!

Korfu widok

Grecos uruchomił właśnie promocję F!RST DEAL! na lato 2017. Od dzisiaj klienci mogą wykupić wakacje w najczęściej wybieranych hotelach na najpopularniejszych kierunkach. W pierwszym etapie do sprzedaży trafiły najpiękniejsze greckie wyspy: Kreta, Zakynthos, Kos, Rodos, Korfu i Evia, a także must-see w Grecji – Attyka.

Specjalnie dla miłośników greckiego słońca touroperator oferuje rabaty do 40% dla całej dostępnej oferty! Co więcej, przygotował rabat specjalny na dziecko – 400 zł, a zaliczka wynosi teraz tylko 10% od kwoty rezerwacji.
Bonusem do zakupu w ofercie F!RST DEAL! są dodatkowe profity: darmowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i pakiet gwarancji: najniższej ceny, niezmiennej ceny i bezpłatnej zmiany rezerwacji.

Grecos jako specjalista od Grecji szuka coraz to nowych miejsc, które z roku na rok przyciągają większą liczbę zachwyconych turystów. Przybliżając Polakom Grecję, firma pokazuje, że to kraj idealny na beztroskie wakacje na piaszczystych plażach.
W ramach promocji F!RST DEAL! wkrótce dostępne mają być kolejne wyspy oraz nowości w ofercie. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie GRECOS.PL.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

One Response to Biuro podróży Grecos rusza z ofertą na lato 2017!

  1. […] najpiękniejsze greckie wyspy: Kreta, Zakynthos, Kos, Rodos, Korfu i Evia, a także… Link: Biuro podróży Grecos rusza z ofertą na lato 2017! Źródło: […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: