Fiesta Hotel Cala Gracio

Fiesta Hotel Cala GracioFiesta Hotel Cala Gracio
Region: Ibiza
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Fiesta Hotel Cala Gracio

Położenie

Powyżej malowniczej i spokojnej zatoki Cala Gracio, na krańcu San Antonio, tylko 1 km od centrum miasta. W otoczeniu pięknego ogrodu, sięgającego do samej drobnopiaszczystej plaży (zejście z terenu hotelowego po schodkach). Do miasta Ibiza i lotniska ok. 20 km. Przystanek autobusowy w odległości 50 m. Długość transferu ok. 40 min.

Hotel

Lubiany obiekt znanej sieci hotelowej Fiesta Hotels Resorts. Wybudowany w typowym ibizyjskim stylu, składa się z kilku 2-piętrowych budynków usytuowanych w pięknym ogrodzie. Do dyspozycji Gości lobby, stanowiska internetowe (za opłatą), sala TV, klimatyzowana restauracja z bufetem, serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Check-in w sąsiednim hotelu Tanit. W ogrodzie znajdują się 2 baseny z tarasami do opalania, jacuzzi z hydromasażem i bar. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne bez opłaty. Ręczniki kąpielowe za kaucją. W odległości ok. 100 m sklep z pamiątkami. 5 razy w tygodniu program animacyjny w ciągu dnia i wieczorami w sąsiednim hotelu Tanit. Zabawy i gry sportowe na plaży, w basenach i na scenie – również w hotelu Tanit. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex. Liczba pokoi: 50. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Kompletnie wyremontowane, komfortowe i nowoczesne (DZX2), urządzone ze smakiem, z łazienką/WC, suszarką, klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, telefonem, TV sat., małą lodówką, sejfem, balkonem, z widokiem na ogród lub basen. Możliwość rezerwacji pokoi bez balkonu (DZX1), pozostałe wyposażenie identyczne.

Wyżywienie

All Inclusive: wyżywienie pełne (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów). Po południu przekąski, kawa, herbata, ciasta. Wieczorami show-cooking. Lokalne i niektóre importowane napoje orzeźwiające i alkoholowe oraz lokalne wina, kawa i herbata w godz. 10.00.-24.00.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this: