Apartamenty w Krakowie – zarezerwuj już dziś!

Apartamenty w Krakowie – zarezerwuj już dziś!

Apartamenty w Krakowie

Kraków, który jeszcze do XVIII wieku był stolicą Polski, przyciąga setki turystów o każdej porze roku. Południowa część kraju cieszy się ogólnym uznaniem zarówno wśród wprawnych podróżników, jak i osób poszukujących relaksu i chwili wytchnienia od codzienności. Przekonaj się, dlaczego warto zarezerwować apartament w Krakowie.

 1. Apartamenty w Krakowie

Apartamenty w Krakowie

Kraków to miasto, w którym każdy podróżnik znajdzie coś dla Ciebie. Są tu miejsca, w których świetnie odnajdą się miłośnicy historii, a także obszary idealne dla fanów nowoczesnych technologii.

Apartamenty w Krakowie zlokalizowane są zarówno w okolicach Starego Miasta, jak i bliżej nowoczesnych regionów stolicy Wielkopolski.

Apartamenty blisko Rynku cieszą się ogromną popularnością. Są to:

 • Browar Lubicz – położony tuż przy stacji PKP,

 • Trinity – mieszczący się na Kazimierzu,

 • Nadwiślańska – położony przy wiślanym bulwarze,

 • Angel City – mieszczący się przy ulicy Szlak,

 • Novum – znajdujący się przy ulicy Rakowickiej.

Jeśli lubisz miejsca spokojniejsze, gdzie panuje mniejszy ruch możesz wybrać Apartamenty Kamienice Wandy czy Grzegórzecką.

Koszt wynajmu jednego apartamentu wynosi od 50 do 65 zł za osobę na jedną noc. Każdy z apartamentów jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Krakowa oraz z dworcem PKP.

Jeśli chcesz zarezerwować wybrany apartament w Krakowie, wejdź na stronę http://www.sunandsnow.pl/ i wybierz interesujący Cię obiekt. Zwróć także uwagę na to, co oferuje każde z miejsc i zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

 1. Atrakcje w Krakowie

Apartamenty w Krakowie

Jeśli nigdy nie byłeś w Krakowie, koniecznie musisz zobaczyć:

 • Sukiennice – oraz znajdujące się pod nim podziemne muzeum Rynku

 • Pomnik Adama Mickiewicza

 • Kościół świętego Wojciecha – z pięknymi organami i ołtarzem

 • Wieżę Mariacką – z której można usłyszeć najpopularniejszy w Polsce hejnał, który kiedyś ostrzegał mieszkańców grodu przed zagrożeniem z zewnątrz.

Blisko Starego Miasta, tuż przy wiślanych bulwarach, znajduje się Wawel z pięknym Zamkiem Królewskim. Wzgórza natomiast broni ziejący ogniem smok wawelski. Tylko nie podchodź blisko, bo możesz się poparzyć…

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: