Hotel Jardin del Atlantico

Hotel Jardin del AtlanticoHotel Jardin del Atlantico
Region: Gran Canaria
Kraj: Wyspy Kanaryjskie
Zobacz na tui.pl: Hotel Jardin del Atlantico

Położenie

Hotel jest położony jedynie 3 minuty spacerem od plaży w Playa del Inglés. Centralne położenie sprawia, że wszystkie atrakcje Playa del Ingles są na wyciągnięcie ręki, w pobliżu znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje. Długość transferu ok. 45 min.

Hotel

5-piętrowy budynek, z centralnie położonym basenem ze zintegrowanym brodzikiem dla najmłodszych. Do dyspozycji Gości: recepcja, restauracja główna, cafe bar, strefa telewizyjna, odpłatny terminal internetowy, odpłatna strefa gier, wymiana walut. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Liczba pokoi: 334. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

W ofercie znajdują się apartamenty (APX1) z łazienką z wanną lub prysznicem/WC, telefonem, TV sat. (płatny), sejfem (za dodatkową opłatą), balkonem lub tarasem oraz aneksem kuchennym.

Wyżywienie

Możliwość wykupienia pakietu 2 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie urozmaiconych bufetów lub pakietu All Inclusive w formie bufetów obejmujące 3 posiłki dziennie- śniadanie, obiad i kolacje. Napoje, w tym lokalne alkohole, dostępne w barze.

Dla dzieci

Zintegrowany brodzik, plac zabaw.

Sport i Wellness

Rzutki, odpłatnie – minigolf, bilard, wynajem rowerów. W ofercie firm zewnętrznych sporty wodne na plaży.

Dodaj komentarz