Hotel IFA Interclub Atlantic

Hotel IFA Interclub AtlanticHotel IFA Interclub Atlantic
Region: Gran Canaria
Kraj: Wyspy Kanaryjskie
Zobacz na tui.pl: Hotel IFA Interclub Atlantic

Położenie

Hotel położony na obrzeżu miejscowości turystycznej San Agustín z widokiem na Ocean Atlantycki i słynne wydmy Maspalomas. Piaszczysta plaża jest oddalona o 20 min spaceru – możliwość zejścia schodami. Centrum handlowe, restauracje i bary zlokalizowane są ok. 2 km od hotelu. Długość transferu: ok. 45 minut.

Hotel

Popularny resort należący do znanej sieci hotelowej IFA składa się z 408 pokoi udostępnionych w 5-piętrowym budynku i budynkach bocznych (2-piętrowych). Do dyspozycji Gości: recepcja, lobby, 2 windy. Terminal internetowy oraz Wi-Fi (oba odpłatnie), restauracja, snack bar, pool bar i pub disco. Atutem hotelu są rozległe subtropikalne ogrody rozpościerające się na powierzchni 40.000 m2. Ponadto 2 baseny z wodą słodką, oddzielny basen dla dzieci, 3 jacuzzi oraz tarasy słoneczne z leżakami (w cenie). Leżaki dostępne również przy basenie. Ręczniki kąpielowe dostępne po uiszczeniu depozytu i opłaty za wypożyczenie. W hotelu zlokalizowane są punkty usługowe: fryzjer, kantor, wypożyczalnia samochodów i minimarket (wszystkie usługi odpłatne). Rozrywka: dzienny i wieczorny program animacyjny, muzyka na żywo raz w tygodniu. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex. Liczba pokoi: 408. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

Przestronne i ładnie urządzone pokoje (DZX1) wyposażone w 2 oddzielne łóżka oraz sofę. W każdym pokoju: TV i pay TV (wybrane programy za opłatą), wentylator (za opłatą), telefon, sejf (do wynajęcia), łazienka z prysznicem/WC, suszarka do włosów (za opłatą) oraz balkon. Pokoje rodzinne (FZX1) są większe i podobnie wyposażone z optycznie wydzieloną częścią sypialną. W ofercie dostępne również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie urozmaiconego bufetu, 2 razy dziennie przekąski. Po południu kawa/herbata i ciasta/ciastka. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach według karty hotelu. Napoje w disco pubie wyłączone z opcji All Inclusive.

Dla dzieci

Minidisco, miniklub (4-12 lat), plac zabaw.

Sport i Wellness

W cenie: boisko wielofunkcyjne, siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, gimnastyka, piłka nożna, tenis stołowy i shuffle board. Za opłatą: 3 korty tenisowe, minigolf, lekcje tenisa, boccia, bilard, szkoła nurkowania, masaż.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN