Aparthotel Aloe Club Resort

Aparthotel Aloe Club ResortAparthotel Aloe Club Resort
Region: Fuerteventura
Kraj: Wyspy Kanaryjskie
Zobacz na tui.pl: Aparthotel Aloe Club Resort

Położenie

W Corralejo, na skraju miejscowości, w spokojnym miejscu, ok. 700 m od małej, piaszczystej plaży. Do wielokilometrowej plaży z wydmami (ok. 3 km) regularnie kursuje autobus, codziennie (bez opłaty) w dwie strony. Centrum Corralejo z licznymi sklepami i możliwościami rozrywki w odległości ok. 2 km. Długość transferu: ok. 40 minut.

Hotel

Nowoczesny aparthotel o ładnej i ciepłej architekturze składa się z budynku głównego i 2-3-piętrowych budynków bocznych. Do dyspozycji Gości: hall z recepcją i kącikiem wypoczynkowym, sala TV, kącik internetowy (za opłatą), Wi-Fi w lobby (4 godziny w cenie), restauracja i bar . Na ładnym, zadbanym terenie znajduje się kompleks 3 basenów, 2 oddzielne brodziki, taras do opalania i bar przy basenie. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne w cenie. Codziennie program animacyjny. Wieczorami również kilka razy w tygodniu występy lub muzyka na żywo. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Kategoria lokalna: 3 kluczyki.

 

Pokoje

Gustownie urządzone i przestronne apartamenty (APX1), z pokojem dziennym (rozkładana sofa dla 3. osoby) i oddzielną sypialnią, telefonem, TV sat., sejfem do wynajęcia, aneksem kuchennym, łazienką/WC, klimatyzacją (centralnie sterowaną w szczycie sezonu) i balkonem lub tarasem. Sprzątanie: 3 razy/tydzień, wymiana ręczników: 2 razy/tydzień, wymiana pościeli: 1 raz/tydzień. Możliwość rezerwacji pokoi oszczędnościowych. 

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie urozmaiconych bufetów z daniami na ciepło i zimno. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe do posiłków i w barach w godz. 10.00-23.00. Przekąski, po południu kawa, herbata i ciasta (15.00-18.00). 4 razy w tygodniu wieczory tematyczne (kanaryjski, włoski, chiński i meksykański).

Dla dzieci

Miniklub dla dzieci 6 razy w tygodniu. Ponadto ładny plac zabaw, brodzik i wielofunkcyjne boisko także do korzystania dla starszych dzieci. Łóżeczka dla niemowląt bez opłaty.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN