Protur Safari Park Hotel

Protur Safari Park Hotel Protur Safari Park Hotel
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Protur Safari Park Hotel

Położenie

Protur Safari Park stanowi część Klubu Protur Sa Coma Resort. Hotel położony jest zaledwie 500 metrów od piaszczystej i szerokiej plaży Sa Coma i centrum miasta. Długość transferu: ok. 75 minut.

Hotel

Hotel Protur Safari Park to 6-piętrowy kompleks z 10 windami. W hotelu dostępne są zarówno apartamenty jak i pokoje, a wszystko w otoczeniu pięknego ogrodu. Do dyspozycji Gości znajdują się: recepcja 24h, 2 odkryte baseny z tarasami do opalania, nowy basen relaksacyjny z leżakami balijskimi. W recepcji bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz kącik internetowy za opłatą. Hotel oferuje także bogaty program rozrywkowy, który obejmuje wieczorne występy i zajęcia sportowe. Liczba pokoi i apartamentów: 616. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe (DZX1) w wyposażeniu łazienka z prysznicem, suszarką, WC, klimatyzacją, TV sat., telefonem, sejfem (za opłatą), mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem i balkonem lub pokoje (DSX1) dla osoby dorosłej z dzieckiem. Hotel oferuje także apartamenty (APX1) z łazienką z prysznicem/ wanną, suszarką, oddzielnym salonem, TV sat., telefonem, sejfem (za opłatą), mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem, balkonem, klimatyzacją lub apartamenty dla osoby dorosłej z dzieckiem (ASX1).

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie, lunch i kolacja w formie różnorodnych bufetów, dostępna tradycyjna kuchnia hiszpańska i międzynarodowa, show cooking, kuchnia wegetariańska oraz restauracje tematyczne. Prosimy o stosowny strój do kolacji.

Dla dzieci

Miniklub, basen dla dzieci, plac zabaw, minidisco.

Sport i Wellness

Sala gimnastyczna, 18 kortów tenisowych w kompleksie sportowym obok hotelu, wielofunkcyjne boisko sportowe, boisko do siatkówki, 2 pola do minigolfa, bilard, stół do ping-ponga.