Hotel Sumba

Hotel SumbaHotel Sumba
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Hotel Sumba

Położenie

W spokojnym miejscu, na skraju miejscowości Calla Millor, oddzielony jedynie promenadą od długiej, drobnopiaszczystej plaży. Do centrum Cala Millor ok. 400 m, w pobliżu bary, sklepy, restauracje. Promenadą można spacerować wzdłuż wybrzeża ok. 3 km. Długość transferu ok. 90 min.

Hotel

W pełni klimatyzowany, częściowo wyremontowany, posiada 5 pięter, 3 windy, recepcję, salon z kompletami wypoczynkowymi, bar, restaurację oraz salę TV. Wi-Fi w lobby hotelowym jest bezpłatne, w innych częściach hotelu, w tym w pokojach odpłatne. Terminal internetowy płatny. Basen chroniony przed wiatrem, usytuowany od strony plaży. Taras do opalania z leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi dostępnymi bezpłatnie. Ręczniki kąpielowe dostępne dla Gości hotelowych po uiszczeniu kaucji. Rozrywka: program animacyjny. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Liczba pokoi: 280. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje 2-osobowe (DZX1) lub dla osoby dorosłej z dzieckiem (DSX1) ok. 15 m2, z łazienką/WC, suszarką, centralnie sterowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, wykładziną dywanową, telefonem, TV sat., sejfem do wynajęcia, małą lodówką i balkonem z bocznym widokiem na morze. Pokoje rodzinne (FZX1) dla maks. 2 osób dorosłych i 2-4 dzieci w wieku 2-14 lat, składają się z 2 pokoi 2-osobowych połączonych wewnętrznymi drzwiami. W ofercie dostępne również pokoje oszczędnościowe (DZZ1).

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Dodatkowo możliwość dokupienia pakietu 2 posiłków (śniadanie i kolacja) lub oferty All Inclusive obejmującej wyżywienie pełne (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barze. Po południu kawa i ciasta. Urozmaicone poranne śniadanie z produktami pełnoziarnistymi. Na kolację bogaty wybór dań na ciepło i zimno. Do kolacji prosimy o odpowiedni strój (Panowie proszeni są o noszenie długich spodni).

Dla dzieci

Brodzik, klimatyzowany hobby-club La Cabana dla dzieci od 5 lat. Podgrzewacze do butelek (w recepcji na życzenie, w zależności od dostępności), mikrofalówka w restauracji, bezpłatne łóżeczka dla dzieci.

Sport i Wellness

W cenie: basen kryty z wodą ozonowaną (niepodgrzewany), sala fitness, gimnastyka, sauna (czynna codziennie przez 5 godz.), hydromasaż, tenis stołowy. Minigolf (kaucja) w sąsiednim hotelu Borneo. Za opłatą: bilard. W ofercie lokalnych ośrodków, za dodatkową opłatą: rowery oraz korty tenisowe w klubie znajdującym się 100 m od hotelu.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN