Hotel Calla Millor Garden

Hotel Calla Millor GardenHotel Calla Millor Garden
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Hotel Calla Millor Garden

Położenie

Hotel zlokalizowany przy jednej z najpiękniejszych plaż na Majorce (odległość ok. 200 m), z łagodnym zejściem do wody, ok. 1,5 km od Cala Bona, ok. 3 km od Sa Coma. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu. Długość transferu ok. 70 min.

Hotel

Do dyspozycji Gości: recepcja, lobby, salon-bar, klimatyzowana restauracja główna, włoska restauracja a la carte, bar w hotelu i bar przy basenie. W hotelu jest terminal internetowy (płatny), jest również bezpłatne WiFi w całym hotelu, 2 baseny ze słodką wodą. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne bez opłaty. Ręczniki kąpielowe dostępne dla Gości z All Inclusive bezpłatnie, dla Gości posiadających wykupione 2 posiłki dziennie – odpłatne. Rozrywka: program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem. Hotel przyjmuje wyłącznie osoby powyżej 18. roku życia. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Liczba pokoi: 158. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki (od 2014r.).

Pokoje

Pokoje dwuosobowe (DZX1) o powierzchni ok. 13 m2, z telefonem, TV sat. z płaskim ekranem, klimatyzacją, sejfem do wynajęcia, minibarkiem, łazienką z wanną lub prysznicem, WC oraz balkonem. Pokoje dwuosobowe (DZX2) o powierzchni 24m2, podobnie wyposażone jak pokoje DZX1, z tarasem z leżakami, z widokiem na ogród. W hotelu dostępne są także pokoje jednoosobowe (EZX1) oraz pokoje oszczędnościowe (DZZ1).

Wyżywienie

Dla Gości hotelu 2 posiłki dziennie lub All Inclusive. W All Inclusive lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w barach (podczas posiłków w restauracji głównej napoje są serwowane do stolika), po południu przekąski. Dodatkowo 1 raz na tydzień gratis kolacja we włoskiej restauracji a la carte. Podczas kolacji prosimy o noszenie odpowiedniego stroju (Panowie proszeni są o noszenie długich spodni).

Sport i Wellness

Bezpłatnie kort tenisowy, siłownia, fitness, jacuzzi, sauna. Strefa Spa z zabiegami kosmetycznymi i relaksacyjnymi (wszystkie zabiegi są dodatkowo płatne dla Gości hotelu).

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN