Grupotel Los Principes & Spa

Grupotel Los Principes & SpaGrupotel Los Principes & Spa
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Grupotel Los Principes & Spa

Położenie

Bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży. W pewnej odległości od drogi dojazdowej do Alcudii. Długość transferu ok. 80 minut.

Hotel

Składa się z 5-piętrowego budynku hotelowego i apartamentów. W klimatyzowanym hotelu 2 windy, hall z recepcją, lobby-bar i jadalnia. Terminal internetowy oraz Wi-Fi na terenie hotelu za opłatą. Na rozległym terenie ośrodka znajduje się ogród z łąką do opalania (tuż przy morzu), basen z hydromasażem, drugi basen i taras do opalania. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne na terenie hotelu w cenie. Bar z przekąskami przy basenie. Ręczniki kąpielowe dostępne są dla Gości hotelowych po uiszczeniu kaucji. Rozrywka: kilka razy w tygodniu w ciągu dnia program animacyjny oraz wieczorny program rozrywkowy z przedstawieniami lub tańcami przy muzyce na żywo. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

W hotelu dostępne są pokoje 2-osobowe (DZX1) wyposażone w telefon, centralnie regulowaną klimatyzację, sejf do wynajęcia, minibarek (za opłatą), TV sat. z kanałem muzycznym, łazienkę z WC (suszarka, lusterko do makijażu) oraz balkon. Możliwość rezerwacji pokoi z bocznym widokiem na morze (DZX2). Pokoje 1-osobowe (EZX1) o podobnym wyposażeniu jak w pokojach DZX1. Suity (SUM1) mają pokój dzienny z kanapami oraz oddzielną sypialnię i drugi telewizor, widok na morze. Pokoje (DSX1) dla osoby dorosłej z dzieckiem. W ofercie dostępne również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

Zakwaterowanie bez wyżywienia, ze śniadaniami (możliwe w apartamentach) lub 2 posiłki dziennie (w hotelu i apartamentach). Posiłki serwowane są w hotelu (napoje do kolacji dodatkowo płatne). Rano urozmaicony bufet śniadaniowy do 10.30, w niedzielę z winem musującym. W południe za opłatą dania a la carte w Bistro. Wieczorem urozmaicony bufet z daniami na ciepło i zimno. 3 razy w tygodniu bufet tematyczny lub uroczysta kolacja. Między basenem a plażą znajduje się bar a la carte, serwujący posiłki w porze obiadu (za opłatą). Podczas kolacji prosimy o stosowny strój (Panów prosimy o noszenie długich spodni).

Dla dzieci

Brodzik, pomieszczenie do gier i zabaw, plac zabaw. Program animacyjny dla dzieci w wieku od 4 lat. Nianie elektroniczne i wózki w ramach dostępności, za opłatą i po uiszczeniu kaucji.

Sport i Wellness

W cenie: podgrzewany basen z hydromasażami (w kwietniu, maju i październiku zadaszony), siłownia, tenis stołowy, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, minigolf oraz nowoczesne centrum wellness, a w nim: basen kryty z aqua circuit, wodospady, hydromasaże, kąpiele inhalacyjne z solą, sauna, źródełko lodowe i prysznice. Za opłatą: rezerwowane na miejscu usługi firmy zewnętrznej: masaże, zabiegi kosmetyczne i upiększające. Korzystanie z centrum wellness powyżej 12. roku życia. Młodzież w wieku 12-16 lat może korzystać w centrum wyłącznie z basenu w godz. 10.00-13.00 i pod opieką osoby dorosłej. Za opłatą: bilard. Usługi zewnętrznej firmy rezerwowane na miejscu: pakiety rowerowe, przyrodnicze, wędrówki piesze i rowerowe Grupotel Natur.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN