Hotel Invisa Figueral Cala Verde & Cala Blanca

Hotel Invisa Figueral Cala Verde & Cala BlancaHotel Invisa Figueral Cala Verde & Cala Blanca
Region: Ibiza
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Hotel Invisa Figueral Cala Verde & Cala Blanca

Położenie

powyżej popularnej zatoki Playa Figueral z łagodnie opadającą do morza piaszczystą plażą. Z jednej strony las piniowy, z drugiej wspaniały widok na zatokę. Do plaży można dojść schodami i rampą. W zależności od usytuowania kwatery do plaży jest ok. 50-300 m. W pobliżu sklepy, restauracja i bary. Do małej miejscowości San Carlos ok. 3 km, do Santa Eulalia ok. 10 km, a do miasta Ibiza ok. 25 km. Przystanek autobusowy w odległości ok. 400 m. Długość transferu ok. 70 minut.

Hotel

popularny wśród Gości z całego świata ośrodek jest bardzo rozległy i składa się z 2- i 3-piętrowych kompleksów mieszkalnych (w trzypiętrowych są windy). Część Cala Verde w górnej części ośrodka, część Cala Blanca w dolnej części ośrodka. Do dyspozycji Gości: recepcja, sala TV sat., terminale internetowe i WiFi (za opłatą) w części z recepcją, supermarket, sklep z pamiątkami, 4 bary, 4 klimatyzowane restauracje z tarasem, restauracja na świeżym powietrzu z show-cooking (w Cala Verde dania z grilla oraz kuchnia włoska, restauracja czynna w zależności od pogody), pralki i suszarki na monety. Nowo otwarta strefa chillout z barem (za opłatą) na wolnym powietrzu z hydromasażami i tarasem z leżakami. W zadbanym ogrodzie z widokiem na zatokę znajduje się w sumie 6 basenów (w tym 2 dla dzieci), tarasy z łóżkami do opalania i parasolami oraz bar przy basenie i bar z przekąskami. Ręczniki kąpielowe za kaucją. 5 razy w tygodniu urozmaicony program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem dla dzieci i dorosłych. Dyskoteka. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex, Diners. Liczba pokoi: 729. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

popularny wśród Gości z całego świata ośrodek jest bardzo rozległy i składa się z 2- i 3-piętrowych kompleksów mieszkalnych (w trzypiętrowych są windy). Część Cala Verde w górnej części ośrodka, część Cala Blanca w dolnej części ośrodka.recepcja, sala TV sat., terminale internetowe i WiFi (za opłatą) w części z recepcją, supermarket, sklep z pamiątkami, 4 bary, 4 klimatyzowane restauracje z tarasem, restauracja na świeżym powietrzu z show-cooking (w Cala Verde dania z grilla oraz kuchnia włoska, restauracja czynna w zależności od pogody), pralki i suszarki na monety. Nowo otwarta strefa chillout z barem (za opłatą) na wolnym powietrzu z hydromasażami i tarasem z leżakami. W zadbanym ogrodzie z widokiem na zatokę znajduje się w sumie 6 basenów (w tym 2 dla dzieci), tarasy z łóżkami do opalania i parasolami oraz bar przy basenie i bar z przekąskami. Ręczniki kąpielowe za kaucją. 5 razy w tygodniu urozmaicony program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem dla dzieci i dorosłych. Dyskoteka.Visa, MasterCard, Amex, Diners.729.3 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe (DZX1) z łazienką, telefon, sejf (płatny dodatkowo, w pakiecie All Inclusive w cenie), TV sat., lodówka, klimatyzacja, balkon lub taras. Pokoje dwuosobowe po renowacji superior (DXZ2) oraz pokoje superior z widokiem na morze (DZX3). Suity (SUX1) posiadają podobne wyposażenie i dodatkowo sypialnię i balkon. Możliwość zarezerwownia pokoi (ESX1) dla jednej osoby dorosłej i dziecka. Pokoje jednoosobowe (EZX1) podobnie wyposażone jak pokoje dwuosobowe z łazienką i balkonem. Możliwość rezerwacji pokoi z widokiem na morze (DZM1). W ofercie również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie lub All Inclusive: wyżywienie pełne (śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu) serwowane w restauracji-bufecie. Dodatkowo po południu kawa, herbata, ciasto, wypieki oraz lody dla dzieci. Niektóre importowane i lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach w godz. 10.00-24.00. 2 posiłki dziennie: urozmaicony bufet w porze śniadania i kolacji. Do kolacji w restauracji-bufecie wino stołowe, piwo, woda i napoje orzeźwiające wliczone w cenę. 2 razy w tygodniu bufety tematyczne. W porze kolacji obowiązuje stosowny strój.

wyżywienie pełne (śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu) serwowane w restauracji-bufecie. Dodatkowo po południu kawa, herbata, ciasto, wypieki oraz lody dla dzieci. Niektóre importowane i lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach w godz. 10.00-24.00.urozmaicony bufet w porze śniadania i kolacji. Do kolacji w restauracji-bufecie wino stołowe, piwo, woda i napoje orzeźwiające wliczone w cenę. 2 razy w tygodniu bufety tematyczne. W porze kolacji obowiązuje stosowny strój.

Dla dzieci

miniklub (3-7 lat), maxiklub (8-13 lat) i juniorklub (13-16 lat). Plac zabaw, wysokie krzesełka dla dzieci.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN