Minoa Palace Beach Resort & Spa

Minoa Palace Beach Resort & SpaMinoa Palace Beach Resort & Spa
Region: Kreta
Kraj: Grecja
Zobacz na tui.pl: Minoa Palace Beach Resort & Spa

Położenie

w miejscowości Platanias, bezpośrednio przy szerokiej, łagodnie opadającej piaszczystej plaży. Plaża ta była wielokrotnie nagradzana międzynarodowym certyfikatem błękitnej flagi. Liczne bary, sklepy i tawerny w odległości niewielkiego spaceru. Znana miejscowość Chania w odległości ok. 12 km – dogodna komunikacją publiczną. Długość transferu: ok. 20 min.

Hotel

rozległy i nowoczesny kompleks znajduje się po obu stronach lokalnej drogi i połączony jest funkcjonalna kładką dla pieszych. Cześć od strony lądu oddaje do dyspozycji recepcję z lobby, centrum spa, kącik internetowy, sklepy, salę TV, restaurację główną, restaurację a la carte. Państwa wypoczynek zapewni basen z jakuzzi, oddzielny brodzik dla dzieci oraz basen kryty. Przy basenie tarasy do opalania, a także bar z napojami i przekąskami. W cześć bliżej plaży – Imperial, znajduje się oddzielny basen oraz dodatkowa restauracja a la carte z widokiem na morze. Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe przy basenach oraz na plaży w cenie. Kilka razy w tygodniu wieczorami muzyka na żywo oraz lekkie animacje. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners. Liczba pokoi: 254. Kategoria lokalna: 5 gwiazdek.

Pokoje

eleganckie i ze smakiem urządzone pokoje standardowe (DZX1) o powierzchni ok. 27 m2 z łazienką (wanna lub prysznic, WC), suszarką do włosów, indywidualną klimatyzacją, sejfem, minibarem (za opłatą), TV-sat., WIFI, posiadają balkon lub taras z widokiem na góry. Podobnie wyposażone lecz nieco większe pokoje w budynku bocznym (DZX2) mają ok. 29 m2. Dostępne także pokoje w budynku głównym z widokiem na basen (DZX3). Pokoje DZG3 znajdują się w części Imperial i są bliżej plaży. Są większe ok. 32m2 i maja balkon lub taras z widokiem na ogród. Możliwość rezerwacji także pokoi z bocznym widokiem na morze (DZM3). Najbardziej luksusowe pokoje z tarasem oraz prywatnym basenem (DZM4) są podobnej wielkości i także posiadają boczny widok na morze. W ofercie także pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

dwa posiłki dziennie: śniadanie oraz obiadokolacje w formie urozmaiconych obfitych bufetów. Śniadania podawane w dwóch restauracjach w obu częściach kompleksu hotelowego. Regularne wieczory tematyczne. Za opłatą 3 restauracje a la carte (konieczna rezerwacja). Wieczorem prosimy o odpowiedni ubiór (długie spodnie dla panów).

Dla dzieci

międzynarodowy klub dla dzieci w wieku 4-10 lat w sezonie głównym, oddzielne brodziki dla dzieci, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji. Na zapytanie i za opłatą opiekunka dla dzieci.

Sport i Wellness

w cenie: korty tenisowe, tenis stołowy, zumba, siatkówka plażowe, sala fitness, sauna, łaźnia parowa. Za opłatą: oświetlenie kortów tenisowych, oferta sportów wodnych na plaży (zależna od warunków pogodowych, w ofercie firm zewnętrznych), szeroka gama zabiegów piękności oraz masaży w miejscowym dobrze wyposażonym centrum spa.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN