Hotel Horizon Beach

Hotel Horizon BeachHotel Horizon Beach
Region: Kos
Kraj: Grecja
Zobacz na tui.pl: Hotel Horizon Beach

Położenie

bezpośrednio przy spokojnej, łagodnie opadającej plaży. Plaża jest zaliczana do najpiękniejszych na wyspie Kos. Wioska rybacka Mastichari z przytulnymi tawernami i sklepami w odległości ok. 2,5 km. Miasto Kos z licznymi możliwościami rozrywki, barami i tawernami w odległości ok. 19 km. Przystanek autobusowy w pobliżu hotelu.

Długość transferu: 30 min.

Hotel

nowoczesny obiekt składający się z budynku głównego oraz 2- i 3-piętrowych budynków bocznych rozmieszczonych w rozległym ogrodzie. W budynku głównym znajduje się hall z recepcją i kompletami wypoczynkowymi, winda, główny bar z zadaszonym tarasem, kącik TV sat., fryzjer, minimarket, sklep z pamiątkami. Kącik internetowy (za opłatą), WiFi (pomieszczenia ogólnodostępne, bez opłaty). Na terenie ładnego ogrodu 2 baseny z wodą słodką z dużymi tarasami do opalania i oddzielnymi brodzikami dla dzieci. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne przy basenach w cenie, na plaży za opłatą. Prysznice na plaży, WC przy basenie. Tawerna i bar na plaży w pobliżu. Scena obok głównego basenu. W ramach rozrywki w ciągu dnia i wieczorami program rozrywkowy, od czasu do czasu wieczór grecki.

Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex.

Liczba pokoi: 324.

Kategoria lokalna: 4,5 gwiazdki.

Pokoje

przestronne i gustowne, 2-osobowe (DZX1, ok. 32 m2) z łazienką/WC, suszarką, sejfem do wynajęcia, telefonem, TV sat., klimatyzacją, lodówką, balkonem lub tarasem. Możliwość rezerwacji pokoi z widokiem na morze (DZM1). Pokoje rodzinne (FZX1, ok. 45 m2) są wyposażone tak jak pokoje DZX1 i mają dodatkową oddzielną sypialnię.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie: śniadanie i kolacja w formie obfitych bufetów. Wyżywienie pełne/3 posiłki dziennie: zależnie od liczby Gości i od sezonu w postaci bufetu lub wyboru z menu. Napoje za opłatą.

Dla dzieci

miniklub dla dzieci w wieku 4-10 lat, plac zabaw, łóżeczka dla niemowląt bez opłaty. Na życzenie, za opłatą, opiekuna do dziecka.

Sport i Wellness

w cenie: tenis stołowy, klimatyzowana sala fitness, koszykówka, siatkówka, wielofunkcyjne boisko sportowe. Za opłatą: 2 korty tenisowe z oświetleniem, piłkarzyki, wypożyczalnia rowerów (nie należy do hotelu), bilard. Masaże na zapytanie (tylko na plaży). W ofercie lokalnych ośrodków sporty wodne na plaży.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN