Hotel Chaika Beach

Hotel Chaika BeachHotel Chaika Beach
Region: Riwiera Bułgarska
Kraj: Bułgaria
Zobacz na tui.pl: Hotel Chaika Beach

Położenie

Burgas, hotel leży w centrum Słonecznego Brzegu i oddzielony jest od szerokiej, piaszczystej plaży tylko nadbrzeżną promenadą. W sezonie wzdłuż morza kursuje regularnie minikolejka (za opłatą).

Hotel

dla lubiących wczasy w nieskrępowanej atmosferze, blisko centrum i przy samej plaży to bardzo dobry adres. Duże lobby z recepcją i barem, sklepy, 3 windy, główna restauracja ze strefą dla niepalących i tarasem, pizzeria (nie wchodzi w świadczenia „All Inclusive”), bar „Fregata”, klub „Mystic” i bar na plaży. Duży zespół basenów z oddzielnym brodzikiem dla dzieci, zjeżdżalnią do wody, jacuzzi, barem typu swim-up i tarasami do opalania się z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Na plazy parasole i leżaki za opłatą. 2 razy w tygodniu wieczorny program rozrywkowy. Parking za opłatą. Liczba pokoi: 460. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

 

Pokoje

2-osobowe pokoje DZX1 z łazienką (wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzacją, sejfem do wynajęcia, TV-sat., telefonem, oraz małą lodówką. Pokoje DZX1 nie posiadają oraz balkonów. Pokoje DZX2 mają wannę w łazience. Identycznie wyposażone pokoje DZM1 z widokiem na morze. Pokoje rodzinne FZX1 (dla maks. 2 dorosłych i 2 dzieci do lat 12) mają dodatkowe pomieszczenie z 2-osobową kanapą dla dzieci. W ofercie również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

2 posiłki lub „All Inclusive”. Przy 2 posiłkach śniadania i kolacje w formie bufetów. All Inclusive: wyżywienie pełne (śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów). Po południu przekąski, kawa i herbata, ciastka i lody. Krajowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe od 10.00 do 23.00. Napoje importowane za opłatą.

Dla dzieci

miniklub (3-12 lat) czynny 5 dni w tygodniu, minidyskoteka, oddzielny brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla maluchów, specjalny bufet w restauracji

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN