Skorzystaj i wydłuż swoją majówkę o jeden dzień!

3+1, czyli promocja w Sun&Snow. Skorzystaj i wydłuż swoją majówkę o jeden dzień!

Jeszcze nie zabrałeś się za rezerwowanie noclegu na majówkę? To naprawdę ostatni moment! Już dziś wybierz kierunek – góry czy morze – i znajdź apartament do wynajęcia w wybranej lokalizacji. Teraz dodatkowo możesz skorzystać z promocji w Sun&Snow i zyskać cztery noclegi w cenie trzech.

Majówka w górach

Majówka to świetny moment na wypad do innego miasta – odpoczniesz, zrelaksujesz się i naładujesz akumulatory. Razem z Sun & Snow znajdziesz pokój do wynajęcia z widokiem na morze lub domek na Mazurach. Apartamenty w Zakopanem czy w Kościelisku też nie będą miały przed Tobą tajemnic. Niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji stoi przed Tobą otworem.

W drodze na szczyt, czyli apartamenty do wynajęcia w Zakopanem

Wiosna to równie atrakcyjna pora roku, by odwiedzić polskie góry. Na polanach i w dolinach kwitną kwiaty zwiastujące nadejście coraz cieplejszych dni, do życia budzą się także zwierzęta. Dzięki temu spacer po górach nabiera zupełnie innego wymiaru i – jakby nie patrzeć – staje się bezpieczniejszy.

Majówka w Zakopanem

Jeśli zależy Ci na luksusowym i pełnym wygód miejscu na nocleg w górach, możesz zdecydować się np. na willę „Premium Nosal Resort”. Wynajęcie pokoju w tym miejscu oznacza m.in. 5 minut samochodem od Krupówek oraz bliskie sąsiedztwo Centralnego Ośrodka Sportowego oferującego np. korty tenisowe i tor do jazdy na rolkach. Wykupisz tam także dostawkę oraz wyżywienia (jeśli nie chcesz jadać na mieście).

Bardziej kameralnym, ale równie atrakcyjnym miejscem na wynajęcie pokoju w górach będzie także Kościelisko, a tam willę przy Krzeptowskiego lub Osadę Domków Góralskich. Decyzja należy do Ciebie. W podjęciu jej pomoże Ci lista wszystkich apartamentów w Zakopanem dostępnych na stronie Sun & Snow. Sprawdź koniecznie.

Majówka w Trójmieście

Nie Gdańsk, a Gdynia – czyli pokoje do wynajęcia w modernistycznej części Trójmiasta

Gdańsk i Sopot – to bardzo popularne kierunki wyjazdu do Trójmiasta. Gdynia jest mniej oczywistym wyborem. Znajdziesz tam apartamenty z widokiem na Zatokę Gdańską (pokoje na Kamiennej Górze) albo te w ścisłym centrum miasta (ul. Świętojańska).

Niezależnie od wybranego miejsca na nocleg, w Gdyni jest bardzo wiele miejsc do zwiedzenia. Obowiązkowym punktem programu jest oczywiście spacer po Skwerze Kościuszki – tu tętni turystyczne serce Gdyni. W jego okolicy znajduje się Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, dowództwo Marynarki Wojennej RP oraz bardzo nowoczesny wieżowiec Sea Towers, czyli najwyższy budynek całego Trójmiasta. Tam też można zobaczyć historyczny Dar Pomorza – jeden z oddziałów Narodowego Muzeum Morskiego – oraz Akwarium Gdyńskie.

Więcej na temat apartamentów do wynajęcia w Gdyni lub w ogóle w Trójmieście znajdziesz tutaj!

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *