Sale konferencyjne na Mazurach

Sale konferencyjne na Mazurach – najpopularniejsze sale na Mazurach i atrakcje w okolicy

Mazury cieszy się rosnącą w coraz szybszym tempie popularnością ze strony przedsiębiorstw, różnorodnych organizacji i instytucji. Bardzo chętnie decydują się oni na organizację istotnych spotkań w coraz liczniejszych obiektach konferencyjnych. Wysokie standardy, spełniające międzynarodowe kryteria, są gwarancją pełnej satysfakcji ze świadczonych usług oraz swoistym magnesem przyciągającym po raz kolejny. Niezależnie o formy spotkania – czy jest to skomplikowane, wymagające zaangażowania wielu osób wydarzenie na szeroką skalę, czy kameralny panel dyskusyjny – bogata oferta obiektów konferencyjno-wypoczynkowych z pewnością pozwoli na spełnienie wszelkich oczekiwań.
Dodatkowym bodźcem, oprócz nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych sal, dzięki któremu wybór miejsca pada na Mazury, jest bogata oferta turystyczna. Po wyczerpujących prelekcjach, wystąpieniach, dyskusjach i prezentacjach, do dyspozycji jest bardzo szeroka paleta możliwości zregenerowania sił i wypoczynku na łonie natury. Kraina tysiąca jezior jest szczególnie doceniana przez miłośników sportów wodnych. Jest to doskonałe miejsce dla wprawionych żeglarzy, wędkarzy, windsurferów, kitesurferów, kajakarzy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają wspaniałą przygodę z którąś z tych dyscyplin. Dla mniej aktywnych, ale jednak niestroniących od wypoczynku na świeżym powietrzu, do dyspozycji są niezliczone, przestronne plaże w ustronnych miejscach, niezapomniane rejsy statkiem, z pokładu którego można podziwiać malownicze krajobrazy oraz przepiękne lasy, zachęcające do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych. Dla osób stroniących od nadmiernego kontaktu z przyrodą atrakcją z pewnością okaże się możliwość zwiedzania zamków gotyckich, a także pozostałościach po budynkach wojennych, które do dnia dzisiejszego skrywają wciąż wiele tajemnic. Niezależnie więc od wieku i upodobań każdy znajdzie formę wypoczynku, która mu odpowiada.
Warto zatem, poszukując sali do zorganizowania w niej konferencji, skupić się nie tylko na samym obiekcie, ale również na tym, co ma do zaoferowania najbliższa okolica i dostosować to do charakteru grupy, która będzie uczestniczyć w spotkaniu.
Jednym z najczęściej polecanych obiektów konferencyjno-wypoczynkowych jest Hotel Zamek Ryn, który już sam w sobie jest wyjątkową atrakcją. Jest to luksusowy obiekt, w którym idealnie wkomponowano w odrestaurowany XIV-wieczny Zamek Krzyżacki nowatorskie rozwiązania designerskie. Trudno znaleźć podobne połączenie w innym miejscu w kraju. Wraz z budynkiem, eksponatami i wyjątkowym klimatem, z czasów królów przeniesiono także gościnność, która objawia się w indywidualnym podejściu do gości. Każdy pobyt i konferencja ma swojego opiekuna, a kuchnia serwuje różnorodne dania pochodzące z najdalszych zakątków globu, co zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. 12 bogato wyposażonych sal konferencyjnych może jednocześnie pomieścić nawet 2700 uczestników, a największa z nich – 1000. Nocleg, w wyjątkowo zaaranżowanych komnatach w stylu średniowiecznym (z uwzględnieniem wszelkich wygód), można zapewnić dla 350 gości. Rekreację po wyczerpującym spotkaniu zapewnia basen w podziemiach zamku, sauna, jacuzzi, sala fitness, kręgielnia, sala bilardowa, kasyno, night club, winiarnia, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego, rowerowego, nordic walking, plaża strzeżona, ekomarina, Czarowna Restauracja Refektarz.
Charakteryzujący się doskonałą lokalizacją ośrodek konferencyjny Zalesie Mazury Active Spa położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Warmii i Mazur, w pobliżu Olsztyna i zaledwie 2,5 godziny drogi od Warszawy oraz tylko 2 godziny od Trójmiasta. Nowoczesny, a jednocześnie klimatyczny budynek ma do zaoferowania 5 sal konferencyjnych, mogących pomieścić 500 uczestników, a największa z nich – 200 i tyleż samo gości w pokojach hotelowych. Do dyspozycji, oprócz wspaniałej bazy noclegowej i bogato wyposażonych sal konferencyjnych, jest restauracja z wybornym jedzeniem, kameralne Spa oraz profesjonalna obsługa.

kameralna sala konferencyjna
Kolejnym chętnie wybieranym na organizację konferencji obiektem jest XVI-wieczny renesansowy Pałac i XIX-wieczny Folwark Galiny. Klimat zabytkowych pięknych budowli wzbogaca okalający je pięciohektarowy park, przecięty korytem rzeki Pisy. Całość tworzy niezwykle malowniczy krajobraz. W odrestaurowany pałac zlokalizowane są apartamenty oraz sala konferencyjna w starej powozowni połączonej ze słoneczną oranżerią. Kompleks oferuje 5 sal, z których największa może pomieścić 200 uczestników. Czas spędzony w tym miejscu z pewnością uatrakcyjnią odrestaurowane stajnie na 70 koni, w których można sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie. Relaks gościom zapewni także Strefa Masaży, liczne korty i boiska z przeznaczeniem dla wielu dyscyplin sportowych, bogate w szlachetne ryby stawy dla wędkarzy oraz nieco tajemniczo brzmiąca, ale za to doskonale regenerująca siły Ruska Bania.
Położony jest w malowniczej miejscowości Pluski Hotel Warmia Park również jest często wybieranym ośrodkiem. Zlokalizowany jest w centrum Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej pomiędzy jeziorami Pluszne i Łańskie, a jednocześnie bardzo blisko stolicy regionu – Olsztyna. Wygodne pokoje pomieszczą do 100 gości, natomiast z czterech kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych może jednocześnie korzystać do 246 uczestników, z czego w największej zasiądzie naraz 126. Wnętrza zdobione są elementami zaczerpniętymi bezpośrednio z natury, co tworzą niezwykle przyjazny klimat. Hotel Warmia Park to nie tylko centrum konferencyjne, ale też SPA i aquapark.

stół w sali konferencyjnej
Dla kameralnych spotkań trafionym wyborem będzie hotel Galery69 położony bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Wulpińskiego w spokojnym, naturalnym otoczeniu. Jest bardzo dogodnie zlokalizowany ze względu na dojazd. Posiada własną plażę i duże molo. Z okien i tarasów rozpościera się urzekający widok na jezioro. W hotelu przenocuje 50 gości. Znajdują się w nim dwie sale konferencyjne mieszczące 80 uczestników spotkania; większa – 60. W obiekcie skorzystamy też z krytego basenu i sauny. Warte podkreślenia jest to, że Galery69 to autorska galeria nowoczesnego designu i sztuki.
W tematyce organizacji konferencji nie do przeoczenia jest Natura Mazur Resort & Conference. Zlokalizowany jest nad krystalicznie czystym jeziorem Świętajno na Mazurach w miejscowości Warchały otoczonej pięknymi lasami zamieszkiwanymi przez dzikie zwierzęta. Doskonałe ulokowanie, szybki dojazd z największych aglomeracji, nieduża odległość od lotniska bardzo sprzyja organizacji w tym miejscu konferencji oraz spotkań biznesowych. W obiekcie nocleg zapewnimy 186 osobom. Natomiast sale możemy wybierać spośród czterech dostępnych, która można jednak łączyć, co pozwala na pomieszczenie jednocześnie 234 uczestników.

szkolenie
Konferencje na Mazurach koniecznie należy połączyć z aktywnym wypoczynkiem. Nie można nie skorzystać z przebogatej oferty turystycznej, będąc w tym rejonie i zapewnić naszym gościom pozytywnych wrażeń, które zaowocują świetną informacją zwrotną oraz zagwarantują odpowiednią frekwencję podczas kolejnych organizowanych konferencji.

Polecane oferty:

Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Eftalia Aytur..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-05, Katowice
Cena od 752 PLN
Hotel Eftalia Aytur..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 791 PLN
Bułgaria / Riwiera Bułgarska / Złote Piaski: Erma..
Wyżywienie: śniadanie, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2016-09-19, Warszawa
Cena od 842 PLN
Erma..
Śniadanie
Cena od 862 PLN
Best Beach Hotel..
Śniadanie
Cena od 869 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Diamore..
Wyżywienie: All Inclusive, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Hotel Hatipoglu..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-10-31, Katowice
Cena od 877 PLN
Hotel Azzuro..
Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 881 PLN
Hotel Palma..
Śniadanie
Cena od 884 PLN
Turcja / Riwiera Turecka / Alanya: Alaiye Kleopatra..
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, Czas trwania: 7 dni, Wylot: 2015-12-12, Katowice
Cena od 894 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *