Oferta
Hotel Fedra - Grecja - Kefalonia Cena od 990 zł | Memento Kassiopi Resort - Grecja - Korfu Cena od 1900 zł

Grecos Active by Ewa Chodakowska – jedyny taki produkt w branży turystycznej!

Grecos Active by Ewa ChodakowskaTouroperatorzy, oprócz organizowania klientom wakacji, co jakiś czas dostarczają im dodatkowych usług, które mają sprawić, aby zagraniczne wojaże były niezapomniane. Grecos, specjalista od wyjazdów do Grecji, postawił w tym roku na sport, wprowadzając pakiety treningowe jako dodatek do wakacji. Unikalności temu przedsięwzięciu dodaje fakt, że w produkt zaangażowała się najsłynniejsza polska trenerka fitness – Ewa Chodakowska!

GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska zakłada ćwiczenia na wakacjach z trenerami wyszkolonymi przez samą Ewę. Plusem tej aktywności jest jej wakacyjny charakter. Grecos podkreśla, że program powstał nie po to, aby zdominować wakacje w pięknej Grecji, ale otworzyć klientów na aktywność fizyczną. Trochę ruchu ma dodatkowo zmotywować do dalszych wakacyjnych aktywności – zwiedzania czy korzystania z innych atrakcji dostępnych na pięknych, greckich kierunkach.

Co ważne, GRECOS ACTIVE to także oferta dla rodzin. Pakiet można dokupić w hotelach , w których funkcjonują również grecosowe Kluby Delfinki – polskie animacje dla dzieci. Rodzice mogą więc oddać się ćwiczeniom, a dzieci beztroskiej zabawie!

Więcej szczegółów: http://grecos.pl/grecos-active

Autor: Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Wpisy autora | Strona internetowa

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.